Kde nás najdete

Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí – sídlo organizace a pečovatelské služby

Na Pláni 1343, 562 06 ÚO

Adresy domů s pečovatelskou službou: Na Pláni 1343, 1432, 1433 a 1434, Kladská 1501, 1502 a 1503 a T.G.Masaryka 105.

Popis cesty:

Autobusem (cesta z nádraží „Ústí nad Orlicí aut. nádraží“)

Z autobusového nádraží se vydejte vlevo (Špindlerova ulice) a projděte ji až nakonec. Po levé straně uvidíte kruhový objezd a obchod Lidl. Projděte ulicí kolem Lidlu (Popradská) až k baru/diskotéce K-Klub. Zde se vydejte doleva a ulicí Na Pláni směřujte rovně k Centru sociální péče města Ústí nad Orlicí.

Vlakem (cesta z nádraží „Ústí nad Orlicí“)

Vyjděte ze stanice podél kolejí ve směru Česká Třebová. Přejděte řeku a jděte ulicí rovně až k čtyřsměrné silniční křižovatce. Přejděte ji a jděte stále rovně kolem hotelu Avion až k velké světelné křižovatce s podchodem. Projděte podchodem a vydejte se nahoru (pořád rovně) směrem k náměstí. Projděte náměstí rovně kolem Hotelu Florida, minete Úřad práce a pokračujte stejnou ulicí rovně až ke kruhovému objezdu u obchodu Lidl. Projděte ulicí kolem Lidlu (Popradská) až k baru/diskotéce K-Klub. Zde se vydejte doleva a ulicí Na Pláni směřujte rovně k Centru sociální péče města Ústí nad Orlicí.

Vlakem (cesta ze zastávky „Ústí nad Orlicí město“)

Vyjděte ze zastávky a jděte vpravo k velké světelné křižovatce. Přejděte tuto křižovatku a vydejte se směrem k náměstí (rovně nahoru, kolem Bubeníka). Jděte stále nahoru ulicí T. G. Masaryka a projděte kolem fontány nahoru až ke kruhovému objezdu. Zde se vydáte rovně kolem knihkupectví Flétna a Úřadu práce.  ulicí až skoro k náměstí. Pokračujte stejnou ulicí rovně až ke kruhovému objezdu u obchodu Lidl. Projděte ulicí kolem Lidlu (Popradská) až k baru/diskotéce K-Klub. Zde se vydejte doleva a ulicí Na Pláni směřujte rovně k Centru sociální péče města Ústí nad Orlicí.

 

Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí – denní a týdenní stacionář

T. G. Masaryka 123, 562 01 ÚO

Popis cesty:

Autobusem (cesta z nádraží „Ústí nad Orlicí aut. nádraží“)

Z autobusového nádraží se vydejte dolů směrem na náměstí (jdete ulicí vpravo podél pošty). Přes náměstí pokračujte stále rovně do pěší zóny u Hotelu Florida. Po několika krocích uvidíte fontánu a pár metrů od této fontány se po pravé straně nachází budova Stacionáře.

Vlakem (cesta z nádraží „Ústí nad Orlicí“)

Vyjděte ze stanice podél kolejí ve směru Česká Třebová. Přejděte řeku a jděte ulicí rovně až k čtyřsměrné silniční křižovatce. Přejděte ji a jděte stále rovně kolem hotelu Avion až k velké světelné křižovatce s podchodem. Projděte podchodem a vydejte se nahoru (pořád rovně) směrem k náměstí. Projděte náměstí a zahněte do pěší zóny vpravo (u Hotelu Florida), která vede dolů. Po několika krocích uvidíte fontánu a pár metrů od této fontány se po pravé straně nachází budova Stacionáře.

Vlakem (cesta ze zastávky „Ústí nad Orlicí město“)

Vyjděte ze zastávky a jděte vpravo k velké světelné křižovatce. Přejděte tuto křižovatku a vydejte se směrem k náměstí (rovně nahoru, kolem Bubeníka). Přejděte další (celkem malou) křižovatku a jděte stále nahoru ulicí T. G. Masaryka. Projděte ulicí až skoro k náměstí. Budova Stacionáře se nachází těsně před pěší zónou směřující do náměstí po levé straně (nedaleko fontány).